سامانه پشتیبانی آرمان
راهنمای مدیریت پنل بنر و پوستر در سامانه همایش آرمان

راهنمای مدیریت پنل بنر و پوستر در سامانه همایش آرمان

10:8 1394/5/18

 

دانلود مدیریت پنل و پوستر

مشاهده فیلم آموزشی

 

آموزش گام به گام:

راهنمای پنل بنرهای همایش وپنل پوستر و نحوه ایجاد آنها:

هر سایت لازم است یک سری بنر از جمله : بنرتبلیغاتی و بنرهایی که معرفی کننده سایت هستند را تهیه کند،بعدازخواندن این راهنما شما می توانید این پنل هارا ایجاد حذف و یا ویرایش کنید.دراین سامانه ما تا سه بنر را می توانیم Upload کنیم.سایز این بنرها 1200×200 می باشد.وحجم  آن نیزحداکثر4 مگابایت است.

  1. برای ایجاد پنل جدید ابتدا وارد مدیریت پنل شده ازمنوی بازشونده پنل بنرهای همایش و ایجاد پنل جدید را کلیک می کنیم. همانطور که در تصویر می بینید یک صفحه شامل چندین گزینه بازشده است. نام پنل را در کادر اول وارد می کنیم.برای مثال: "بنرهمایش 2"کادربعدی Style است که بطور پیش فرض Arman-Slideاست.(شکل1)

 

درکادرتوضیحات،توضیحات مختصری می نویسیم و درکادربعدی که آیکن است نامی که می خواهیم نمایش داده شود را وارد می کنیم.کادر بعدی کادر نمایش در موقعیت است گزینه Left Position که بنر در آن قرار می گیرد را انتخاب می کنیم ،و در انتها تایید می کنیم سپس وارد سایت شده، مشاهده خواهید کرد که یک بنر به نام "بنر همایش2"ایجادشده وبنرها در قسمت  Left نمایش داده میشوند .

پنل پوستر

2.وارد پنل پوستر می شویم در قسمت همایش پوستر همایش را انتخاب کرده و با استفاده از گزینه Choose File پوستر همایش را انتخاب می کنیم.

ابعاد استاندارد این پوستر 500*600 می باشد و حجم آن حداکثر 4 مگابایت است ، قسمت نام قبلا توضیح داده شده فقط موقعیت تغییر خواهدکرد اطلاعات وارد شده را تایید می کنیم و در صفحه اصلی سایت با کمک دکمه F5 صفحه را Refresh می کنیم و اعمال اطلاعات را مشاهده خواهیم کرد Poster1 در قسمت راست ایجاد شده است.

 

1570
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان