سامانه پشتیبانی آرمان
راهنمای تنظیمات پرداخت در سامانه مدیریت همایش های آرمان

راهنمای تنظیمات پرداخت در سامانه مدیریت همایش های آرمان

11:33 1394/5/28

در سامانه همایش های آرمان پرداخت های همایش توسط منوی همایش صورت می‌گیرد که به دو دسته online و ofline تقسیم می‌شوند.


دانلود راهنمای پرداخت‌های همایش

 

مشاهده فیلم آموزشی:

 

 

راهنمای منو به صورت گام به گام:

درسامانه همایش های آرمان برای پرداخت هزینه های همایش وارد پنل دبیرخانه آن همایش می‌شویم، به منوی همایش رفته و زیرمنوی تنظیمات پرداخت را انتخاب می‌کنیم.

 

دراین قسمت می‌توان انواع روش های پرداخت را برای کاربران تعریف کرد که این منو دونوع پرداخت، online و ofline را شامل می‌شود.

پرداخت ofline: این پرداخت همان پرداخت واریز به حساب می‌باشد که نام بانک، شماره حساب و نام صاحب حساب را وارد می‌کنیم.

پرداخت online: پرداخت های اینترنتی را می‌توان ازطریق بانک های ملت، ملی، تجارت، سامان و یکسری درگاه های اختصاصی که تعریف شده انجام داد.

 

دراین قسمت که مربوط به دبیرخانه می‌باشد، خود دبیرخانه تصمیم می‌گیرد که پرداخت به چه صورتی انجام شود. که دبیرخانه می‌تواند نوع پرداخت خود را به هرصورتی که می‌خواهد انتخاب کند و روی دکمه تایید کلیک کند، که می‌توان پرداخت ofline یا online داشت و کادرهای مربوط به آن را که پرکردن آن الزامی می‌باشد را پرکرد و برروی دکمه تایید کلیک کرد.

 

دراین قسمت نوع پرداخت ها مشخص می‌شود، برای مشاهده نحوه پرداخت نیز می‌توان وارد پنل پژوهشگر موردنظر شده که باید نام کاربری و رمزعبور خود را واردکند سپس ازمنوی همه همایش ها به زیرمنوی همایش های من می‌رویم.

 

که درهمایش های موجود دکمه ای به نام پرداخت هزینه وجود دارد که روی آن کلیک کرده و انواع روش های پرداخت را مشاهده می‌کنیم. (در هزینه های قبل از داوری امکان پرداخت ofline وجود ندارد.)

 

نکته: در هزینه های پس از داوری پرداخت امکان استفاده ازدوروش ofline و online وجود دارد.

 

برای پرداخت کردن هزینه ها، هزینه ای را واردکرده ونوع پرداخت را مشخص می‌کنیم که اطلاعات را مشاهده و وارد کرده سپس روی دکمه ثبت فیش کلیک می‌کنیم، اگر پرداخت به صورت ofline باشد باید توسط دبیرخانه چک شود تا مشکلی بروز ندهد.

 

1533
مطالب مرتبط
سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان