سامانه پشتیبانی آرمان
راهنمای پنل چند برگی در سامانه همایش های آرمان

راهنمای پنل چند برگی در سامانه همایش های آرمان

20:59 1394/7/13

در این آموزش نحوه استفاده از پنل چند برگی را توضیح می‌دهیم، پنل چند برگی یا multi tab پنلی است که می‌توان سایر پنل هارا به صورت تب به تب در آن گنجاند


مشاهده فیلم آموزشی:

مشاهده راهنما به صورت گام به گام:

 

در این آموزش نحوه استفاده از پنل چند برگی را توضیح می‌دهیم، پنل چند برگی یا multi tab پنلی است که می‌توان سایر پنل هارا به صورت تب به تب در آن گنجاند، برای این کار ابتدا پنل جدیدی در این باره ایجاد می‌کنیم

نامی برای پنل در نظر می‌گیریم، استایل که ظاهر این پنل را مشخص می‌کند، نوع پنل که دو مقدار column و tab دارد که به ترتیب یعنی به صورت ستونی و به صورت تب به تب، توضیحات مربوطه، آیکن که مربوطه و در آخز نیز موقعییت پنل را مشخص می‌کنیم.

 

برای مشخص کردن محتوا روی آیتم ها کلیک می‌کنیم و آیتم های آن میتواند پنل هایی باشد که ما قبلا ایجاد کردیم با کلیک بر روی آیتم جدید صفحه ای باز می‌شود که می‌توان پنل هایی که از قبل ایجاد شده را اینجا مشخص کرد.

 

برای هر کدام نیز امکان ویرایش و حذف نیز وجود دارد روی صفحه اصلی سایت می‌رویم و میبینیم که پنل چند برگی ما در قسمت defullt قرار گرفته است و به صورت سه ستونی است.

 

اگر بخواهیم به صورت تب به تب نشان دهد باید نوع آنرا tab در نظر بگیریم،پنل چند برگی نیز مانند سایر پنل ها مستقل از زبان است یعنی اگر خواستیم در زبان انگلیسی هم از این پنل استفاده کنیم باید دوباره آنرا ایجاد کنیم.

1331
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان