سامانه پشتیبانی آرمان
راهنمای ارسال گروهی پیام پذیرش

راهنمای ارسال گروهی پیام پذیرش

11:57 1394/11/4

یکی از دغدغه های هر دبیرخانه آگاه کردن پژوهشگران از نتایج پذیرش مقاله می باشد.در سامانه راهکارهای متعددی برای این کار درنظر گرقته شده است که به مهمترین آنها اشاره می کنیم.همچنین امکان جدیدی نیز برای ارسال پیام گروهی به همه پژوهشگران که مقاله آنها رد یا پذیرش شده به سامانه اضافه شده است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. 


دانلود راهنمای ارسال گروهی

راهنمای ارسال گروهی پیام پذیرش

راه های قبلی برای آگاه کردن پژوهشگران از نتیجه مقاله در سامانه موجود است که به آنها اشاره میکنیم. 

 اگر اطلاع از نتایج راتا زمان اعلام نتایج داوری در قسمت تاریخ های مهم محدود نکنید هرگاه سرداور مقاله ای را رد یا پذیرش کند همان موقع نتیجه برای پژوهشگر ایمیل و   پیامک می شود که متن این پیام ها در قسمت تنظیمات پیام های سیستمی اتوماتیک قابل تنظیم است.

 اگر اطلاع رسانی را تازمان اعلام نتایج داوری محدود نمایید پژوهشگران تا تاریخی که تعیین کرده اید از نتیجه مقاله خود مطلع نخواهند شد و از آن تاریخ به بعد اگر به کنترل پنل خود مراجعه کنند نتیجه مقاله را مشاهده می کنند.

 اما امکان جدیدی که اضافه شده است دبیرخانه را قادر میسازد هر زمان که خواست با یک کلیک نتیجه مقاله تمام پژوهشگران برای آنها ایمیل یا پیامک شود.

راهنمای گام به گام

برای استفاده از این امکان مراحل زیر را طی کنید.

ابتدا وارد کنترل پنل هر همایش شده.

 

سپس از منوی مقالات زیر منو همه مقالات را انتخاب نموده.

  

درانتها این صفحه کادری را مشاهده میکنید که مانند تصویر روی دکمه ارسال جمعی پیام های وضعیت پذیرش کلیک می کنید.

با کلیک روی دکمه ارسال جمعی پیام های وضعیت پذیرش،سامانه به طور اتوماتیک برای تک تک کاربرانی که مقاله آنها پذیرفته شده پیام مربوط به پذیرش را که در قسمت پیام های سیستمی اتوماتیک تعیین کرده اید ارسال میکند و همینطور برای کاربرانی که مقاله آنها رد شده است.

به طور پیش فرض این پیام هم به صورت ایمیل و هم به صورت پیامک ارسال می شود.

نکته مهم اینکه باهربار کلیک پیام مجددا به همه لیست ارسال می شود بنابراین بهتر است پس از انجام داوری ها و نهایی شدن نتایج این کار را انجام دهید.

 

1456
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان