سامانه پشتیبانی آرمان
چگونه سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم؟

چگونه سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم؟

11:20 1395/2/30

پرسش:چگونه سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم؟

پاسخ:

بدیهی است یکی از مهمترین موضوعات مدیریت هر سایت بخصوص سایت های همایش بهینه سازی برای موتورهای جستجو است

سامانه همایش ساز آرمان طوری طراحی شده اند که اصول SEO تا حد قابل قبولی در آنها رعایت شده است و البته ابزارهای بررسی SEO نیز این مورد را تایید خواهند کرد. البته با توجه به اینکه سایت ها دارای مدیریت مستقل هستند لذا لازم است موارد زیر جهت تکمیل بهینه سازی سایت ها رعایت شوند.

(این پست تکمیل می شود)

1-تگ meta-description: :توضیحات کلی همایش در قالب یک متن کوتاه و رسا که در آن کلمات کلیدی هم به کار رفته باشند در این تگ جای می گیرد. لذا وارد کنترل پنل دبیرخانه شده، از قسمت همایش - تنظیمات کلی همایش هر متنی که درون توضیحات همایش بنویسید مستقیما در اینmeta - tag قرار می گیرد.

2- تگ meta – title :موتورهای جستجو عنوان سایت شما را از دورن این تگ تشخیص می دهند که می توانید در کنترل پنل، در همان صفحه تنظیمات کلی همایش، عنوان سایت را تنظیم نمایید.

3-کلمات کلیدی: از سال 2009 موتور جستجو گوگل تگ meta-keyboard را قبول نمی کند و لذا استفاه از این تگ تاثیری ندارد اما لازم است کلمات کلیدی شما  به صورت  مناسبی در متن سایت به کار گرفته شوند. به خصوص در صفحه اول در عناوین اخبار و اطلاعیه ها و مطالب.

لذا در متن خبرها خود حتما این کلمات کلیدی را به کار ببرید و ترجیحا از طریق ویرایشگر موجود در سایت آنها را درون تگ strong قرار دهید.

4- حتما سایت خود را در google web master ثبت کرده و کلمات کلیدی را به آن معرفی کنید جهت شناسایی سایت یک فایل متنی لازم است در سرور آپلود شود که می توانید برای اینکار با ما تماس بگیرید .

5- می توانید در صورت تمایل به پرداخت هزینه از سرویس google adwords و یا شرکت های ایرانی که این سرویس را ارئه می دهند استفاده کنید

6- راه اندازی کمپین تبلیغاتی برای بالا بردن رنک سایت بسیار مهم و موثر است. می توانید از سایت anetwork  برای این کار استفاده کنید.

7- برای موتورهای جستجو بسیار مهم است که سایت های با بازدید بالا سایت شما را لینک کنند لذا لینک سایت خود را در دیگر سایت ها قرار دهید مانند all conference و دیگر سرویس های اینچنینی

8- در شبکه های اجتماعی فعال شوید و لینک آنها را روی سایت قرار دهید و همچنین لینک سایت خود را در شبکه های اجتماعی معرفی نمایید.

 

1132
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان